Вечір зустрічі зі школою.
« Школа збирає друзів»- під таким висловом у Кривобалківській ЗОШ І-ІІІ ст. щорічно у другу суботу червня відбувається вечір зустрічі ювілейних випускних років. Такий захід у нашому навчальному заході традиційно уже багато років поспіль відбувається саме влітку: теплі вечори, закінчення навчального року дарують відчуття свята учителям і учням, які відповідально готуються до зустрічі із дорогими нам гостями – випускниками школи минулих років. Ми радо вітаємо піснями, віршами, іграми-розвагами наших друзів, які приходять до школи, цікавляться її життям, які знають, що саме зі шкільного порогу зроблено кроки у доросле самостійне життя…

/Files/images/I1GPN0FRLs4.jpg

Дуже приємно,що на вечір зустрічі до нас завжди приходять учителі, які багато років пропрацювали у школі, а тепер за заслуженому відпочинку. Т.В. Шаповалова, у минулому директор Кривобалківської школи,привітала зі святом гостей заходу, учительський і учнівський колективи щирими словами та власними віршами-роздумами про сьогодення.

/Files/images/cBus-gq1PKc 1.jpg

Школа радо зустрічає наших друзів. Звідкись з'являється враження, що душа навчального закладу посміхається, хоче розповісти про свої досягнення і перемоги, похизуватися музеєм, фотогалереєю випускників,зеленим мереживом садків і квітників. А учителі?! Хвилювалися, готували невеликі промови –спогади, актовий зал,допомагали в організації виступу школярів. Вербицька З.В., Запорожець О.В. допомагали оформити фотогалерею;Крива Н.І., Согріна О.В.,Хомічук О.М.- проводити репетиції.
Привітала наших гостей директор школи Калашник Н.М. Розповіла про наші досягнення, здобутки, про теперішніх учнів школи, батьки яких є випускниками минулих років .

/Files/images/ddst4jg3KJw 1.jpg

Щиро сказала, що ми ( школа ,учителі, діти) завжди раді бачити наших у минулому учнів щодень, щогодини.

Кiлькiсть переглядiв: 236

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.