Вечір зустрічі

Лунає мелодія «… Вас приглашает встретиться с юностью вечер школьных друзей…», на сцені актового залу кружляють у вальсі дівчина – випускниця ( Тур Д.) та юнак ( Запорожець Д.). Вже десять років поспіль лунають у Кривобалківській ЗОШ І-ІІІ ступенів слова пісні, скликаючи випускників ювілейних років на свято зустрічі « Школа вітає друзів».

/Files/images/Шкільний вальс. Тур Д. Запорожець Д..JPG

У нашій школі традицій багато, серед них і вечір зустрічі випускників минулих років, який проводиться кожну другу суботу червня. От і цього року 13 червня сім поколінь колишніх учнів зустрілися в рідній школі зі своєю юністю,поспілкувалися з улюбленими учителями, пригадали цікаві моменти шкільного життя, мали можливість знову відчути себе учасниками виховного заходу ( інсценівку казки на сучасний лад підготувала для всіх Вербицька З.В., учитель біології, класний керівник випуску 2000 року).

/Files/images/Інсценівка казки.JPG

Щирі пісні дарували гостям Кувичко А та Чурсіна М , учениці 9 класу, учні 3 та 6 класів читали вірші, а вели вечір Мухарський Р , учень 9 класу та десятикласниця Рачковська Д. Завжди бажаними гостями на таких зустрічах є учителі-ветерани праці. Завітали до нас Герасимець Г.І., Полторак Г.С., Подима В.П., які своїми спогадами повернули присутніх у 1990-й, 1995-й, 2000-й роки. Традиційно хвилюючими , сповненими любові до учнів, до праці учителя були слова та власні вірші колишнього директора школи Шаповалової Т.В.

/Files/images/Шаповалова Т.В..JPG

Вечір розпочався з вітання директора Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Калашник Н.М., яка з гордістю відзначила, що школа пишається своїми учнями, теперішніми і колишніми, серед яких відмінники навчання, спортсмени, учасники та переможці предметних олімпіад, творчих та пошукових конкурсів, МАНу. Вони творять історію школи, підтримують її рейтинг як однієї з кращих у районі.

Завітали запрошені гості і до шкільного краєзнавчого музею, ознайомилися з новими експонатами . Залишили і слова подяки у книзі відгуків і пропозицій керівникові, головному музеєзнавцю школи Запорожець О.В. та Мінакову В.А., який подарував музею цінні знахідки сивої давнини ( експонати, що датуються ХІІІ ст.)…

1 вересня 2015 року Кривобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначатиме ювілейний Перший дзвоник: рівно сорок років тому вперше переступили поріг свого класу першокласники 1975 року! Запрошуємо їх на святкування знаменної дати. А всіх наших випускників-ювілярів чекаємо у другу суботу червня 2016 року на вечорі шкільних друзів!

Т. А. Гордієнко, ЗДВР та Л.А. Мула бібліотекар школи.

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.