Зустріч випускників 2014.

./Files/images/DSC_0701.jpgВітання директора школи Калашник Наталі Миколаївни.

Школа зустрічає друзів…

У Кривобалківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 червня відбулася традиційна зустріч випускників минулих ювілярних років школи: 1979 р. ( найстарші наші гості. Саме у 1979 р. випустилося 2 відмінниці, медалістки- Коч Наталія, Кужко Наталія), 1984 р.,1989 ( найкреативніший випуск, серед яких 2 випускників працюють у нашій школі- це вчитель української мови та літератури Согріна О. В. та вчитель історії Сошинський О. В.),1994 р. (найбільший за всю історію існування школи клас, який було поділено на «А» та «Б». тому і пригадували наші випускники-ювіляри, як змагалися між собою у навчанні, проведенні виховних заходів), 1999 р., (наші гості під керівництвом Калашник Н.М., чинного директора школи, цікаво і професійно проінсценували уривок із поеми О. Пушкіна «Руслан і Людмила») ,2004 р. випускники цього року, а саме Павлішин М. та Крижановський Є. працювали після закінчення вузів учителями фізичного виховання у рідній школі), 2009 р. ( наймолодші випускники- ювіляри ).

/Files/images/Інсценування уривку поеми.jpg

Святковий вечір промайнув, а в пам’яті залишилися теплі спогади і в учасників свята, що підготували невеликий концерт (пісні майстерно виконала вчитель біології Вербицька З.В., танок « Посмішка» подарували нашим гостям Галтуренко В. та Смолинський О., веселою піснею про матусю всіх здивувала Ігошина М. (1 кл.). Ведучими свята були найкращі учениці нашої школи Волкова В. та Тур Д. ( відмінниці у навчанні, учасниці та переможниці багатьох творчих літературних конкурсів, предметних олімпіад).

/Files/images/DSC_0703.jpg

/Files/images/DSC_0688.jpgУчасники святкового концерту.

Почесними гостями на нашому святі були вчителі, що багато років пропрацювали у Кривобалківській ЗОШ І-ІІІ ст. (тоді середньої), а тепер на пенсії. Це Шаповалова Т. В. ( директор школи до 2000 р.), Полторак Г. С., вч. алгебри, геометрії, у минулову завуч школи, Герасимець Г.І., Подима В. П., вч. початкових класів.

Всі запрошені відвідали шкільний краєзнавчий музей. Був серед них і сільський голова, випускник 1994 року Мухарський Л. Г.

/Files/images/DSC_0696.jpg

/Files/images/у шкільному музеї.jpg

Прес – центр Шкільної республіки

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.