Тиждень біології.

Музична казка "Веселі заморочки на болотній купині".
Краса природи загострює сприймання,
пробуджує творчу думку.
В. О. Сухомлинський.
З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку в учнів інтересу до предмету біології, любові до природи, вже стало традицією в нашій школі наприкінці квітня, проведення тижня біології. Цього року учні школи мали змогу брати участь у цікавих і різноманітних заходах.
Це Участь у Всеукраїнському заочному тематичному конкурсі
«День рослин – 2017» у категорії «Фотоконкурс «Ця дивовижна квітка».
В акції «Збережемо первоцвіти», в ході якої було закладення клумби ранньоквітучих рослин. Для учнів молодших класів було проведено віртуальний урок природознавства «Першоцвіти – посмішка природи» та вікторина «Перші весняні квіти» переможцями у якій стали учні 2 класу Косовська Поліна та Єфименко Олександр. Порадувала виставка малюнків учнів 1-4 класів «Я перша квіточка весни». Старші діти мали змогу переглянути відеофільм «Квітка радості», створений учнями школи про первоцвіти місцевого ландшафтного заказника «Бондаревські джерела».
Це і участь у ІV етапі обласного екологічного проекту створення «зелених класів» на Миколаївщині «Приєднайся до дня Довкілля» «Посади дуба – оберіг українського народу (на відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років)». Учнями 6-11 класів було закладено школку майбутніх дубочків із жолудів. А також висаджено алею «Миру» на якій кожен випускник 2017 року нашої школи посадив своє деревце.
Діти і дорослі з живим інтересом дивилися музичну казку «Веселі заморочки на болотній купині» про пробудження живої природи, яку підготували учні 7 класу.
На глядачів чекала, справді, дивовижна, цікава і яскрава вистава. Блискуче виконали ролі: Аміна Тітічко, Ольга Качкова, Ірина Єфименко, які зіграли змій, а також Ігор Харков та Володимир Іконніков (Жучки), Вікторія Наній (Гусениця), Ілля Анпілогов (Павук), Максим Велєєв (Тритончик), Діана Амонс (Метелик).
На болотній купині герої влаштували справжню «тусовку», радіючи приходу весни і зустрічі один з одним. Казка вийшла не тільки музичною, а й розвиваючою. Спостерігаючи за взаєминами дійових осіб вистави у глядачів формується творча індивідуальність, розвиток інтересу і чуйного відношення до природи.
Тиждень завершився акцією «Зробимо Україну чистою». В рамках цієї акції усі учні школи прибирали територію, долучились до висаджування квітів на шкільних квітниках.
Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що Тиждень біології був цікавим, насиченим, і, безперечно, надовго залишиться в пам’яті учнів.
Вчитель біології Зоя Вербицька.
Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.