День перелітних птахів

День зустрічі птахів.

Є багато пташок голосних,

Любі, милі нам співи пташині,

Та завжди наймилішими з них,

Будуть ті, що у рідній країні.

«Птахи на крилах весну принесли!» - пролунало на шкільному святі «День зустрічі птахів», що відбулося 21 березня в Кривобалківській школі І-ІІІ ступенів, присвячене Міжнародному дню птахів. Починаючи з 1923 року це свято стало уже традиційним і святкується у всіх школах України.

З 22 березня - дня весняного рівнодення, за стародавніми повір'ями, прилітають птахи і приходить весна.

Птахи це частинка природи, вірні наші помічники. Саме тому наша школа долучилась до проведення районного етапу обласної акції «День зустрічі птахів», мета якої привернути увагу молоді до життя птахів. Ініціатором цього заходи стали члени еколого-природничого гуртка «Паросток» (керівник Вербицький О. Г.).

Атмосфера свята була весняною, теплою. Діти із задоволенням готувались до цього заходу. Луценко Тетяна та Амонс Діана випекли з тісна різних птахів.

На святі, учні 1-11 класів, почули багато цікавої інформації, красивих віршів і висловів про птахів.

Школярі разом із вчителем біології підготували музичні номери, присутні на святі отримали «жайворонків» птахів. Ведучими святкової програми були учні старших класів. Із словами заклику берегти природу звернулася до всіх присутніх учні 7 класу. Чарівний ліричний танок подарували присутнім учасниці танцювального колективу під керівництвом Хомічук О. М.

Найактивніші учасники отримали винагороду від організаторів свята.

На святі учні мали змогу перевірити свої знання про птахів у загадках,, ознайомитись з чисельною різноманітнізню пташиного братсва, з народними прикметами та дізнатися про птаха року 2017 – Канюка звичайного.

Ми закликаємо, всіх небайдужих, пам’ятати про охорону птахів не тільки в цей день, а весь час. І долучитися до плеяди добрих справ з охорони пернатих.

А ще, ми хочемо, щоб разом із весною птахи на своїх крилах принесли на нашу землю такий довгоочікуваний мир.

З. В. Вербицька.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.