«Інформація про заходи школи з відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну»

«Ще не вмерла України, ні слава, ні воля…ці слова Державного Гімну знають всі українці - від мала до велика,а ось коли вперше вони прозвучали - не кожен.

28 квітня в стінах нашої школи пройшов захід «Що ми знаємо про Гімн України?» для учнів 2 класу, де діти пригадали про Державні символи України (гімн, герб та прапор), дізналися про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького, композитора Гімну України та 150-річниці першого публічного виконання національного гімну.

До цих видатних дат вони підготували вірші-вітання, український таночок та виконали Державний Гімн України.

Захід запам’ятався дітям цікавою розповіддю вчителя про композитора М.Вербицького, яскравим наочним матеріалом, відеофільмом про Державні символи України і звичайно можливістю прийняти участь у ньому.

/Files/images/zahodi/Вчитель Довгань Ганна Сергіївна.JPGВчитель Довгань Ганна Сергіївна /Files/images/zahodi/Виступ третьокласників.JPGВиступ третьокласників
/Files/images/zahodi/Давайте візьмемося за руки.....JPGДавайте візьмемося за руки... /Files/images/zahodi/Захід.JPGДовгань Ганна Сергіївна з учнями 3 класу

Заходи школи щодо проведення
Дня Цивільного Захисту та охорони здоров`я

24 квітня 2015 року у Кривобалківській ЗОШ пройшов День ЦЗ,що був насичений подіями та різноманітними заходами.

Розпочався він лінійкою,яку відкрила команда ДЮПівців,яка яскраво представила школу на районному фестивалі юних пожежників і посіла почесне ІІІ місце.

Потім учні мали змогу оглянути плакати та малюнки з тематики: «Життя – це найвища цінність. Бережи його!».

Показ відеофільму про вибухонебезпечні предмети та цікава вікторина з напряму цивільного захисту чекали учнів 1-4 класів в актовому залі.

Для учнів 5-10 класів була запропонована лінійка, присвячена 29 роковинам Чорнобильської трагедії та перегляд відеофільму, що розкривав всі жахіття найбільшої техногенної катастрофи в Європі.

Швидко та чітко були виконані тренувальні дії за сигналами ЦЗ при оголошенні НС-учні та педагогічний колектив справились з ними на відмінно.

Виготовлення ватно-марлевих повязок, тренувальні вправи із застосуванням засобів індивідуального захисту - все це учні 1-10 класів робили на загальношкільних годинах спілкування.

І на при кінці навчального дня учнів 8 -10 класів очікувала військово-спортивна естафета, де учні демонстрували свої знання та вміння:вдягання протизагів, створення марлевих пов`язок, накладання шин,перетягування канату та стрибки в довжину.

В ході естафети І місце посіли учні 8 та 10 класів, ІІ місце - учні 9 класу.

Завершився День ЦЗ в нашій школі допомогою трудового десанта сільській раді.

/Files/images/den_tsz_kvten_2015/Виступ агітбригади на лінійці.jpgВиступ шкільної агітбригади на лінійці /Files/images/den_tsz_kvten_2015/Виставка плакатів до Дня ЦЗ.jpgВиставка плакатів школярів до Дня Цивільного Захисту
/Files/images/den_tsz_kvten_2015/Робимо ватно-марлеву повязку.jpgУчні 9 класу Чурсіна Маша та Волкова Вікторія роблять ватно-марлеву повязку. Учениця 8 класу Сидоркіна Наталія прийшла подивитися (в центрі) /Files/images/den_tsz_kvten_2015/Молодша школа і День Цивільного Захисту.jpgМолодша школа малює плакат
Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.