«Україна без бар’єрів»

Що таке безбар՚єрність, її філософія? Безбар՚єрність чи доступність – питання, на які можемо отримати відповіді із довідника "Без бар՚єрів" (автори О.Зеленська, Перша леді України, громадська організація "Безбар՚єрність" та ін.).

Цікавим є розділ "Етика взаємодії". У ньому ми дізнаємося, що таке стрес, як з ним справлятися, як допомогти собі й іншим у напруженій ситуації, як слухати і почути людину. Що значить "Кола контролю".

Також є розділ "У воєнний час". Ми вже звикли до реальності. А що робити далі? Як або чим бути корисним?..

А також у розділі "Безбар՚єрний календар" зібрані важливі дати для нашого суспільства. Довідник корисний, цікавий, інформаційно-навчальний. Для кого? Для суспільства, для всіх і кожного. Заходьте за покликанням, читайте і використовуйте у своїй життєвій практиці.


Хочемо поділитися з вами новим анімаційним відео «Як підтримати свою дитину під час війни?» створеним у співпраці МБО Служби порятунку дітей та Wonder Media. У ньому розповідається про прості дієві поради, що допоможуть відновити почуття безпеки у наших дітей та зберегти з ними емоційний зв’язок у цей непростий час. Дане відео буде корисне батькам.

Служба порятунку дітей. Як підтримати свою дитину під час війни?

Навчіть дитину говорити "Ні!" - поради для батьків


КІЛЬКА ПОРАД БАТЬКАМ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:

1. Розповідайте вчителеві про те, яких принципів виховання дітей дотримуються у вашій родині, педагогу необхідно володіти цією інформацією для здійснення індивідуального підходу до дитини.

2. Не соромтеся запитувати у вчителя, якщо ви не до кінця вникли в суть питання, уточнюйте, чи правильно ви зрозуміли один одного.

3. Сприймайте зауваження педагога, як конструктивну критику, і не бійтеся робити свої зауваження, в поважній формі, якщо вчитель переходить на особистість дитини. Предмет вашої бесіди - виховна проблема.

4. У разі виникнення у дитини труднощів в школі, підійдіть до вирішення питання спільно з педагогом, вислухайте обидві сторони конфлікту і тільки тоді приймайте рішення.

5. Показуйте дитині власним прикладом шанобливе ставлення до вчителя. Висловлюйте свої зауваження тільки в його відсутність.

6. Намагайтеся частіше бувати в школі, не тільки на зборах, але і на святкових концертах, разом з вчителем і дітьми прикрашайте клас, готуйте ранок. Таке ставлення до школи підніме ваш авторитет в очах вчителя і зблизить з дитиною. Таким чином, батьки, змінюючи своє ставлення до школи, а вчителі, будуючи конструктивні взаємини з ними, роблять одну спільну справу: виховують гармонійну особистість дитини.

І пам'ятайте, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. І якщо на сьогоднішній день, ваші взаємини залишають бажати кращого, то саме час їх змінити. Удачі Вам, на цьому нелегкому поприщі - вихованні творчої і неординарної особистості!

Кiлькiсть переглядiв: 545

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.