КІЛЬКА ПОРАД БАТЬКАМ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:

1. Розповідайте вчителеві про те, яких принципів виховання дітей дотримуються у вашій родині, педагогу необхідно володіти цією інформацією для здійснення індивідуального підходу до дитини.

2. Не соромтеся запитувати у вчителя, якщо ви не до кінця вникли в суть питання, уточнюйте, чи правильно ви зрозуміли один одного.

3. Сприймайте зауваження педагога, як конструктивну критику, і не бійтеся робити свої зауваження, в поважній формі, якщо вчитель переходить на особистість дитини. Предмет вашої бесіди - виховна проблема.

4. У разі виникнення у дитини труднощів в школі, підійдіть до вирішення питання спільно з педагогом, вислухайте обидві сторони конфлікту і тільки тоді приймайте рішення.

5. Показуйте дитині власним прикладом шанобливе ставлення до вчителя. Висловлюйте свої зауваження тільки в його відсутність.

6. Намагайтеся частіше бувати в школі, не тільки на зборах, але і на святкових концертах, разом з вчителем і дітьми прикрашайте клас, готуйте ранок. Таке ставлення до школи підніме ваш авторитет в очах вчителя і зблизить з дитиною. Таким чином, батьки, змінюючи своє ставлення до школи, а вчителі, будуючи конструктивні взаємини з ними, роблять одну спільну справу: виховують гармонійну особистість дитини.

І пам'ятайте, не помиляється тільки той, хто нічого не робить. І якщо на сьогоднішній день, ваші взаємини залишають бажати кращого, то саме час їх змінити. Удачі Вам, на цьому нелегкому поприщі - вихованні творчої і неординарної особистості!

Кiлькiсть переглядiв: 257

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.